Hotel RIU HELIOS PARADISE**** (odlet z Ostravy - 8 denní)

 

Poloha: Nový moderní čtyřhvězdičkový Riu Helios Paradise s rozlehlou zahradou se nachází přímo u pláže turisticky vyhledávaného letoviska Slunečné pobřeží, přibližně 2 km od centra (snadno dosažitelného místní autobusovou dopravou) a 30 km od letiště Burgas.
Vybavení: Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby barem, hlavní restaurace s terasou, čtyři stylizované restaurace (rybí, italská, asijská a bulharská), bar u bazénu, opalovací terasa, tři venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénů, dětské hřiště, „Riu Land“ mini club pro děti, fitness centrum, animační programy pro děti i dospělé, večerní show s živou hudbou, drobné obchůdky. Dále pak za poplatek služby wellness centra, kosmetický a kadeřnický salon, masáže, půjčování kol, jízda na koni, minigolf. WiFi ve společných prostorách zdarma.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, ledničkou, WiFi připojením (zdarma), trezorem (za poplatek), koupelnou se sprchou a WC, fénem, balkonem. Možnost pokoje s výhledem na moře za příplatek. 
Strava: Program all inclusive (24 hodin denně) zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během celého dne, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů v hotelových barech a restauracích 24 hodin denně.
Pláž: Hotel leží u krásné dlouhé písčité pláže s širokou nabídkou vodních sportů a lehátky a slunečníky pro hotelové hosty zdarma.

Termín Dní Doprava Strava   Cena
31.7. - 7.8. 8 letecky z Ostravy all inclusive Vyprodáno
7.8. - 14.8. 8 letecky z Ostravy all inclusive Vyprodáno
14.8. - 21.8. 8 letecky z Ostravy all inclusive Vyprodáno
21.8. - 28.8. 8 letecky z Ostravy all inclusive Vyprodáno
28.8. - 4.9. 8 letecky z Ostravy all inclusive Last Minute 22 970 Kč
4.9. - 11.9. 8 letecky z Ostravy all inclusive Last Minute 20 970 Kč
11.9. - 18.9. 8 letecky z Ostravy all inclusive Last Minute 19 970 Kč

Fotogalerie

+420 583 550 370