Nic nenalezeno

Ras Al Khaimah (přes 200 tis. obyvalel) je nejsevernější ze všech emirátů. Mnozí ho považují i za nejkrásnější, protože jeho přírodní bohatství je hodně rozmanité. Velkou část pobřeží Ras Al Khaimah lemuje červený písek a skalní masivy, které přecházejí v úrodnou zelenou rovinu, v níž majestátně ční pohoří Hajar. Rozloha Ras Al Khaimah je 1680 km2. Emirát sousedí s Ománem a s emiráty Um Al Quawain, Sharjah a Fujarjah. Jižní část Ras Al Khaimah je méně osídlená než severní, protože se zde rozkládá již zmiňované pohoří Hajar, které láká také milovníky trekkingu. V posledních letech probíhá na jeho území intenzivní výstavba dálničních sítí a hotelových resortů nejvyšší kategorie s komfortním zázemím, golfová hřiště nevyjímaje. Součástí hotelových areálů jsou krásné udržované pláže s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Většina kvalitních hotelů nabízí lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
 

Letecká doprava je zajišťována leteckou společností Travel Service, Smart Wings nebo leteckou společností Emirates Airlines. Konkrétní letecká společnost je uvedena u každého zvoleného termínu a hotelu.

Letecká společnost Emirates Airlines provozuje přímé lety z Prahy do Dubaje a zpět každý den, u odletů s touto společností lze dohodnout individuální plán pobytu s odlety a přílety i v jiné dny než je uvedeno v nabídce. V ceně zájezdu je zahrnuta letenka za aktuálně nejnižší dostupnou cenu v ekonomické třídě. Upozorňujeme však na skutečnost, že letecká společnost Emirates Airlines si vyhrazuje právo tuto cenu změnit. V takovém případě vám bude aktuální konečná cena zjištěna a sdělena při případné rezervaci.
 

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi listujete nabídkou
zájezdů v katalogu?

Zde si jej můžete prohlédnout

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.