Nic nenalezeno


Počtem obyvatel (66 tis. obyvatel) patří mezi nejmenší emiráty. Leží na pobřeží Perského zálivu, na severu sousedí s emirátem Ras Al Khaimah, s emirátem Sharjah má společné jižní hranice. Ekonomika emirátu není ovlivněna takovým způsobem ze zisků z ropy, a není ani obchodním nebo turistickým střediskem jako jiné emiráty. Přežívají zde ještě tradiční způsoby obživy, například rybolov nebo pěstování datlových palem. Dovolená je zde vhodná pro turisty, kteří očekávají spíše klid a život v tradičním arabském prostředí. Milovníkům vodních radovánek doporučujeme v Umm al Qaiwanu návštěvu údajně největšího vodního zábavního parku Dreamland, který patří mezi nejvyhledávanější místo v emirátu.

  
LETOVÝ ŘÁD

odlet Praha – středa 08:45 hodin, přílet Dubai – středa 17:45 hodin

odlet Dubai – středa 19:15 hodin, přílet Praha – středa 23:00 hodin

 


NABÍDKA VÝLETŮ

DUBAI CITY TOUR-OKRUH DUBAJEM
Výlet do nejznamějšiho a nejluxusnějšího města SAE. První naší zastávkou je dubajsky záliv tzv.Creek v městské části BUR DUBAI, možnost focení. Pote se přeplavíme tradičním vodním taxíkem, tzv. ABRA do městské části DEIRA, kde na nás čeká vůněmi překypující trh s kořením. Staré město v sobě skrývá i překrásný trh se zlatem, kde si určitě každý z vás najde ten nejkrásnější dárek. Navštívíme i známou ulici JUMEIRAH, kde žijí nejbohatší obyvatelé Dubaje.Zastavíme se u mešity Jumeirah, aby jsme si ji mohli z venku vyfotit. Nevynecháme ani pláž Jumeirah odkud se podíváme na symbol luxusu na celém světě - hotel BURJ AL ARAB. Potom bude následovat jeden z megaprojektu Dubaje - palmový ostrov Jumeirah. Lyžovat, nakupovat nebo příjemně poobědvat budete moci v nákupnim centru Emirates Mall. Uvidíme i výstavbu nejvyšší budovy na světě -BURJ DUBAJ, zastavime se vedle Emirátských dvojčat a nahledneme i k paláci šejka Mohameda bin Rashida al Maktouma - současného vládce Dubaje.

DUBAI SAFARI
Výlet na pravé safari, které jste v žádné pouštní krajině ještě nezažili!!! Odjezd je v poledních hodinách do města Dubaj odkud vás na poušť odvezou jeepy. Jízda jeepy je opravdu divokou rallye v dunách, v pruběhu které se zastavite na velbloudí farmě a zde si počkáte na západ sluníčka. Po západě slunce se přesunete do kempu, kde na vás čeká jízda na velbloudovi, ochutnávka tradiční arabské kávy a čaje, vodní dýmky SHISHI, zkoušení tradičního oblečení, malování hennou a samozřejmě povečeříte (buffetový systém) + nealkoholické nápoje v ceně a samozřejmě nebude chybět břišní tanec. V kempu se nachází bar s alkoholickými nápoji a suvenýrový obchůdek. Alkoholické nápoje nejsou v ceně. Možnost zakoupení suvenýrů na místě.

BURJ AL ARAB
Vaše dovolená v SAE by nebyla dokonalá, kdyby jste nenavštívili 7-hvězdičkový hotel na světě. Symbol nejen Dubaje, ale celých SAE láká množství návštěvníků. Výstavba této luxusní "vzduté plachty" trvala celých 5 let. Navštěvují jej nejznámější celebrity světa. Dekorace ze zlata a drahokamu, počítačem řízené fontány, nejvyšší atrium na světě, obří akvária s mořskými rybami a koráli, recepce ve tvaru mušle…. Nabízíme vám jedinečnou možnost se v hotelu Burj Al Arab naobědvat nebo navečeřet. Cena zájezdu zahrnuje transfer a jídlo servírované formou švédských stolů. Nápoje nejsou zahrnuté v ceně. Výlet je v doprovodu anglicky mluvícího řidiče a tento výlet se po rezervaci neda zrušit. Vyžaduje se formální oblečení.

EAST COAST /VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ/-celodenní výlet+oběd
Na výletě východním pobřežím SAE vám ukážeme odlišný tvar této nádherné krajiny. Navštívíme emirát Fujaraih, který se nazývá i "nevěstou SAE". První naší zastávkou bude Páteční trh, kde najdete ovoce, zeleninu, koberce, suvenýry a keramiku. Poté nás provede historií starší 4000let muzeum v městě Fujaraih. Vedle muzea uvidíme pevnost Fujaraih. Naší další zastávkou bude nejstarší funkční mešita v SAE, mešita Bidyah. Do této mešity mají povolený vstup i dámy. V ceně výletu je zahrnutý oběd v hotelu Royal Beach přímo na pobřeží Indického oceánu. V případě pěkného počasí budete mít časový prostor na koupání a opalování. Posledním a nejzajímavějším místem bude Sultanat Omán a v něm malá rybářská dědinka Dibba. V této části není žádná pasová kontrola a proto se lehce dostaneme přes hranice z SAE do Ománu.

VODNÍ PARK WILD WADI
Neobyčejnou zábavu zažijete ve vodním parku Wild Wadi, který leží přímo na pláži Jumeirah a sousedí s dvěma nejznámějšími hotely - BURJ AL ARAB a JUMEIRAH BEACH. Vodní park nabízí spousty toboganů, vodopádů, lagun a řek....kdybychom si spočítali všechny atrakce parku, vyšel by nám počet okolo 30.....a zde zábava ještě nekončí. Ve Wild Wadi najdete restaurace a snack bary.Cena zahrnuje transfer tam a zpět + vstupenku.

VEČERNÍ PLAVBA PO DUBAJSKÉM ZÁLIVU
Město Dubaj rozděluje 12km dlouhý mořský záliv - The Creek na dvě části Bur Dubaj a Deira. V průběhu večerní plavby můžete vidět starou čtvrť Bastakiya a přístav obchodních lodí Dhow Warfage a především moderní výškové budovy. Uvidíte budovu dubajské obchodní komory - Dubai Chamber of Commerce, dubajské národní banky - National Bank of Dubai. Za budovou banky lze zahlédnout charakteristickou stavbu státní telekomunikační společnosti - Etisalat. Po obou stranách zálivu jsou vybudované různé atrakce pro zábavu a odpočinek např. botanická zahrada-Greekside Park, amfiteátr, různé hřiště, mnoho restaurací, Dubai Creek Golf and Yacht club....... Na lodi Vás čeká večeře formou orientálního bufetu a břišní tance. V ceně jsou zahrnuty i nápoje a samozřejmě transport zabezpečený naší partnerskou CK.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA VE FORMĚ BALÍČKU
3 výlety - Dubai City Tour + East Coast + Dubai Safari = místo 175 € zaplatíte pouze 145 €, místo 281 $ zaplatíte pouze 233 $, místo 928 dirh zaplatíte pouze 769 dirhamu

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi listujete nabídkou
zájezdů v katalogu?

Zde si jej můžete prohlédnout

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.