Nic nenalezeno

Světoznámé rekreační letovisko Zlaté písky se nachází přibližně 20 km severovýchodně od Varny a je pojmenováno podle zlaté barvy písku, údajně nejčistšího na černomořském pobřeží. Hotely jsou umístěny v přírodním parku ve svahu nad přibližně 4 km dlouhou pláží, která se pozvolně svažuje do moře. Kvalitou a rozsahem služeb, bohatstvím večerní zábavy a nočního života může středisko směle soupeřit s těmi nejvyhledávanějšími místy v Evropě. Letovisko má několik balneologických center zaměřených na prevenci a upevňování zdraví. Kvalita mořské vody, písku a vzduchu je pravidelně monitorována a byla oceněna Modrou vlajkou Evropského společenství. Léto je zde dlouhé a teplé s průměrnou teplotou kolem 27°C ve vrcholné sezoně, která je zmírňována osvěžujícím vánkem. Pro příznivce aktivní dovolené jsou zde tenisové kurty, minigolf, nejrůznější hřiště a akvapark. Všechny bazény podél pláží je možno využívat ke koupání bezplatně. Příjemnou procházku skýtá pobřežní promenáda, pro večerní chvíle jsou připraveny stylové podniky se specialitami bulharské kuchyně a folklorním programem. Dopravu po středisku zajišťuje minivláček.

Transfer z letiště Varna trvá cca 20 minut.

 

Poloha hotelů na mapě Zlatých Písků:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

 

VÝLETY:

Istanbul - 1denní, 2denní

U tohoto výletu máte na výběr ze dvou variant.

1-DENNÍ VÝLET DO ISTANBULU
Odjezd v noci klimatizovaným autobusem, ráno příjezd do Istanbulu. Prohlídka města s návštěvou Modré mešity, Hipodromu, obchodů s koženými oděvy a zlatem. Přejezd přes Bospor do asijské části, ubytování v hotelu 3*** (vybavení pokoje – klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, telefon, minibar) v historickém centru města. Následuje oběd formou švédských stolů v hotelu. Osobní volno. Ve večerních hodinách odjezd do Bulharska.
Orientační cena: 105 €.

2-DENNÍ VÝLET DO ISTANBULU
Odjezd v noci klimatizovaným autobusem, ráno příjezd do Istanbulu. Prohlídka města s návštěvou Modré mešity, Hipodromu, obchodů s koženými oděvy a zlatem. Přejezd přes Bospor do asijské části, ubytování v hotelu 3*** (vybavení pokoje – klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV, telefon, minibar) v historickém centru města. Následuje oběd formou švédských stolů v hotelu. Osobní volno.
2. den máte osobní volno s možností návštěvy různých památek a atrakcí: návštěva paláce Dolmabahce 25 Euro, projížďka lodí po Bosporu, návštěva egyptského trhu 25 Euro, návštěva klubu s bohatým programem (estráda, břišní tance, večeře) 33 Euro, návštěva obchodů v nákupním centru Forum, možnost návštěvy 3. Největšího aquaria na světě Turkuazoo (více než 10 000 druhů mořských živočichů na ploše 8.000 m2) 13 Euro dospělí, 6 Euro děti od 12 let, zdarma děti do 5,99 let. Kolem 19. hodiny odjezd autobusem do Bulharska.

Balčik – Kaliakra

Během tohoto půldenního výletu se podíváte do města Balčik, kde navštívíte botanické zahrady a letní sídlo královny Marie, keramické dílny pro výrobu typické bulharské keramiky. Výlet pokračuje na mys Kaliakra – nejdelší a nejkrásnější mys Černého moře s ruinami středověké pevnosti. V ceně výletu je zahrnuta doprava, průvodce, vstupy a pojištění.
Orientační cena: 27 €.

Pirátská fiesta

3-hodinová plavba na jachtě vybavené pro námořní bitvy včetně animačních programů, rybolovu, speciální animace pro děti včetně masek, hledání pirátského pokladu. V ceně je zahrnuto občerstvení (chlebíčky, pivo, rum, nealkoholické nápoje, minerální voda.
Orientační cena: 26 €.

Rybolov

3-hodinová plavba na moři za účelem rybolovu. V ceně je zahrnuto zapůjčení rybářského vybavení, oběd na palubě (rybí jídla, saláty, pivo, nealkoholické nápoje, dopravu do a z přístavu).
Orientační cena: 26 €.

Varna – delfinárium

Nejatraktivnější zážitek z Vaší dovolené! Návštivte s námi delfinárium ve Varně spojené s prohlídkou města s možností osobního volna. V ceně doprava, průvodce, vstupné.
Orientační cena: 30 €.

Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s bulharskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Výlety je možné zakoupit na místě. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny.

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi listujete nabídkou
zájezdů v katalogu?

Zde si jej můžete prohlédnout

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.